gototopgototop
События
Патриарший Успенский собор Московского Кремля
АвторизацияСтроительство Храма
История строительства Храма
Храм в Яковлевке
Храм Богоприимца Симеона и Пророчицы Анны
БФ "Благо-Вита"
Благотворительный фонд Благо-Вита
Баннер
(На данный момент в разработке)
Икона Блаженной Матушки Матроны Московской
Икона Блаженной Матушки Матроны Московской
Медицинские  беседы св.митр.Серафима (Чичагова)

Медицинские беседы св. митр. Серафима (Чичагова) Том I, Том II

Начни день с милосердия!
Баннер


 

Слово Предстоятеля: Тільки духовно вільна людина — по-справжньому щаслива

Субота, 08.12.2018 09:28

 

В ефірі телеканалу «Інтер» вийшов сьомий випуск щотижневої програми «Слово Предстоятеля», в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на телеканал «Інтер».

 

Предостоятель розповів про зміст Євангельської історії про зцілення Спасителем скорченої жінки (Лк. 13: 10-21) та нагадав про те, «наскільки важливо для людини мати правильне поняття про Бога, тому що саме це оберігає нас від таких вчинків, які ображають Бога», і робить нас по-справжньому щасливими.

За словами Блаженнішого владики, всі людські тілесні хвороби мають різне походження. «Людина може захворіти від неправильного користування своїм тілом, — назвав причину хвороби Архіпастир. — Але є  ще одна причина: коли Бог попускає хворобу людині для спасіння. Та за будь-якої причини нашої хвороби ми повинні звертатися до Бога і просити в молитвах, щоб Бог нас зцілив».

Блаженніший Митрополит Онуфрій підкреслив, що коли в людини є правильне поняття про Бога, про чистоту віри, то навіть коли вона оступиться, зможе покаятися і миттєво оговтатися. «Тоді я повертаюся до Бога, примиряюся з Богом, як блудний син, і стаю щасливим і благословенним Богом», — додав Владика.

Предстоятель також зауважив, що скорчена жінка була «духовно зв’язаною сатаною», і, за його словами, «таких людей сьогодні дуже багато».

Як зазначив Його Блаженство, ми маємо замислитися над тим, якою людиною є кожен із нас. Ми належимо до тих, хто піклується тільки про земне, розкішне життя, високі посади, а тому — «згорблені лестощами сатани до землі», чи до тих, хто прагнуть до Бога і за все Йому вдячні, а тому — «вільні від пут лестощів». «Тільки та людина, яка вільна від пут лестощів, має у собі мир Божий і має реальне життя, яке не тільки охоплює землю, а продовжується у Вічності, та є щасливою в істинному сенсі цього слова», — резюмував Митрополит Онуфрій.

Источник: news.church.ua

 

Слово Патриарха. Светлая седмица
25 лекция. Искупление
Православные просветительские курсы
Протоиерей Вадим Леонов
Православный календарь
Кто на сайте
Сейчас 1204 гостей онлайн

Страны

66.3%United States United States
12.5%Russian Federation Russian Federation
11.9%Ukraine Ukraine
1.9%Netherlands Netherlands
1.5%France France
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval